Karantina Günlerinde Canı Sıkılanlara ve Yapacak Bir Şey Bulamayanlara İlaç Gibi Gelecek 36 Uygulama

1. Sweatcoin Walking Step Counter

Sweatcoin Walking Step Counter
Yürüdükçe para kazanın. Bu uygulamayı kullanırken gps ile yürüdüğünüz mesafe ölçülüyor ve bu ölçüme göre size ödeme yapılıyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Homestyler Interior Design

Homestyler Interior Design
Bu uygulamayla, evinizin herhangi bir köşesinin fotoğrafını çekip, üzerinde üç boyutlu tasarım yapabiliyorsunuz. Koltuk, masa vb. pek çok eşyanın evinizde nasıl durduğunu kolay yoldan anlayabilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. IFTTT

IFTTT
Kullandığınız uygulamalar arasında bağlantı kuran bu uygulamayla, komut vermeniz halinde Youtube‘da beğendiğiniz bir şarkı, doğrudan spotify listenize eklenebiliyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Camscanner

Camscanner
Fotoğrafını çektiğiniz her şeyi PDF formatına dönüştürebilen bu uygulama çok işinize yarayacak.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Musixmatch Lyrics Finder

Musixmatch Lyrics Finder
Spotify‘dan müzik dinlerken, dinlediğiniz şarkının sözlerine eşlik etmek çok iyi gelir. Sözleri bilmiyorsanız bu uygulama sayesinde hem dinleyip hem şarkı sözlerine bakabilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Skiplagged — Flights & Hotels

Skiplagged — Flights & Hotels
Siz de sürekli ucuz uçak bileti kovalayanlardan mısınız? Eğer öyleyseniz bu uygulama tam size göre. Gideceğiniz yeri seçiyorsunuz ve size en uygun fiyatları sunuyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

7. BodyBarista Body Measurements

BodyBarista Body Measurements
Evdeyken kendimizi spora verdiğimiz günlerde oldukça işinize yarayacak bir uygulama var sırada. Uygulama üzerinden vücudunuzun geliştirmek istediğiniz bölümünü seçiyorsunuz. Sonrasında ne kadar geliştiğinizi karşılaştırmalı bir şekilde görüyorsunuz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8. Radio Garden Live

Radio Garden Live
Dünyanın herhangi bir noktasındaki radyo istasyonuna bağlanıp, dinlemenizi sağlayan uygulama.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

9. PlantNet

PlantNet
“Bitkiler için Shazam” da denilen bu uygulamayla, ektiğiniz bitkilerin fotoğrafını çekerek onlar hakkında oldukça faydalı bilgiler alabilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Culture Trip: Travel & Explore

Culture Trip: Travel & Explore
Bir yere, gezmeye mi gideceksiniz? Bu uygulama ile gideceğiniz yer hakkındaki bilgileri, görmeniz gereken yerleri önceden öğrenebilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

11. DailyArt

DailyArt
Türkçe dil desteği olan bu uygulama tam sanatseverler için. İstediğiniz bir tabloyu seçip onun hikayesini dakikalar içinde keşfedebilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

12. Boom: Bass Booster & Equalizer

Boom: Bass Booster & Equalizer
Bu uygulama ile dinlediğiniz şarkılara bas ve 3 boyutlu efektler ekleyebiliyorsunuz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

13. Fridge Food – Easy Cooking

Fridge Food - Easy Cooking
Alışverişe çıkmayı unuttunuz ve evinizdeki malzemelerle nasıl bir yemek yapacağınızı bilemiyor musunuz? Bu uygulamaya evinizdeki malzemeleri giriyorsunuz ve size tarif veriyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

14. Wanna Kicks

Wanna Kicks
Bu uygulamayla, satın almak istediğiniz ayakkabıyı seçim kamerayla ayağınızda nası durduğu görebiliyorsunuz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

15. Socratic by Google

Socratic by Google
Bu uygulama, çözemediğiniz yahut zorlandığınız matematik veya fizik sorularını çözüyor. Tek yapmanız gereken fotoğrafını çekip uygulamaya yüklemek.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

16. Kalp Atışı Ekranı

Kalp Atışı Ekranı
Kalp atış hızınızı takip etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken parmağınızı telefon ekranına koymanız.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

17. The Pattern

The Pattern
Burçlara ilgi duyuyorsanız bu uygulamanın burcunuz ve kişilik özellikleriniz hakkında söyleyeceği çok şey var.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

18. Remote Mouse

Remote Mouse
Bilgisayarınızın mouse’u yoksa ya da bozulduysa bu uygulama sayesinde telefonunuzu mouse gibi kullanabilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

19. Akort Aleti n-Track

Akort Aleti n-Track
Müzik aleti çalıyorsanız, çaldığınız müzik aletinin akordunun düzgün olması çok önemlidir. Bu uygulama da çaldığınız müzik aletine akort yapmanızı sağlıyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

20. TeklifimApp

TeklifimApp
Bu uygulamayla, ürünlere teklifler veriyorsunuz. Eğer teklifiniz en düşük ve benzersiz bir teklif ise o ürünü hiçbir ücret ödemeden kazanıyorsunuz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

21. Fing – Ağ Tarayıcı

Fing - Ağ Tarayıcı
Wifi ağınıza birilerinin sızdığını düşünüyorsanız, bu uygulamayla ağınızda sizden başka kimlerin olduğunu tespit edebilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

22. Sonic

Sonic
Bu uygulama kulaklığınıza su veya benzeri bir şey kaçtığında kulaklığın sesini arttırır ve temizlenmesini sağlar.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

23. Fiyat Takip – Anında Bildirim

Fiyat Takip - Anında Bildirim
Farklı alışveriş sitelerinden istediğiniz ürünlerin fiyat değişimlerini her an bulabildiğiniz, takip ettiğiniz ürünlerin fiyatı düştüğünde bildirim aldığınız güzel bir uygulama.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

24. Sleep Cycle – Sleep Tracker

Sleep Cycle - Sleep Tracker
Bu uygulama siz uykudayken, sizin ses analizinizi çıkararak uyku düzeninizi takip eder. Ne kadar horladığınızı da öğrenebilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

25. Housecraft

Housecraft
Evinize dekorasyon yapmadan önce nasıl duracağını merak ediyorsanız bu uygulama size göre. Evinize yerleştirmek istediğiniz eşyanın ya da yapının üç boyutlu bir örneğini çıkartıyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

26. Akinator

Akinator
Aklınızdan bir isim tutun. Akinator size sorduğu bazı sorularla o ismin kim olduğunu bulacak.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

27. Be My Eyes – Helping blind see

Be My Eyes – Helping blind see
Bu uygulama ile dünyanın her yanından Görme Engelli kişilere günlük ihtiyaçlarında yardım ediyor, onların gözü oluyorsunuz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

28. Freerice

Freerice
Bu uygulamada, istediğiniz kategorilerde (genel kültür, tarih vb.) sorular cevaplıyorsunuz. Bildiğiniz her soru için uygulama, ihtiyaç sahiplerine 10 adet pirinç yardımı yapıyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

29. TransferWise

TransferWise
Paypal şirketine ait bu uygulama, dünyanın neresine para göndermek isterseniz isteyin yalnızca 2-3 dolar kesintiyle işlem yapmanıza olanak sağlıyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

30. WolframAlpha

WolframAlpha
Matematikten, sosyal bilimlere sormak istediğiniz hemen her soruya yanıt bulabileceğiniz bu uygulamayı bir deneyin.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

31. Hi Translate

Hi Translate
Bu uygulama anlık olarak WhatsappTwitter ve Facebook‘ta çeviri yapmanıza olanak sağlar. Uzun metinleri dahi minimum hatayla çeviriyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

32. Night Sky

Night Sky
Yıldızlara ne kadar baksam az diyenlerdenseniz bu uygulama çok hoşunuza gidecek. Telefonunuzun kamerasını gökyüzüne tutun, yıldızlar ve cisimler hakkında çok şey gösterecek.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

33. Cityseeker

Cityseeker
Bu uygulamaya seyahat planınızı giriyorsunuz ve uygulama size çok tercihli bir şehir turu çıkartıyor. Haritasını kullanarak yönünüzü bulmanız da oldukça kolay.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

34. Feedly – Smart News Reader

Feedly - Smart News Reader
Uygulama, pek çok sitedeki içeriği sizin için kategorize ediyor ve sadece ilgilendiğiniz kategorilerdeki içeriklerle sizi buluşturuyor.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

35. Charmy – Müzik, Film & Kitap

Charmy - Müzik, Film & Kitap
Bir şarkıyı dinlerken, o şarkıyı dinleyen başka kişilerle sohbet imkanı sağlayan bu interaktif uygulama sizi oldukça eğlendirecek.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

36. EpocCam – Webcam

EpocCam - Webcam
Mac ve Pc uyumlu bu uygulamayla, telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayıp telefonunuzun bir webcam görevi görmesini sağlayabilirsiniz.Uygulamayı App Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Uygulamayı Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir