Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Vitamin: SOLGAR VM 2000

Bu yazımda yıllardır kullandığım ve çevreme önerdigim vitamin hapından bahsedecegim sizlere. Amerikan üretimi olan ve yahudiler tarafından ağırlıklı tüketilen kosher vitamin hapı SOLGAR VM 2000. İçinde kimyasal hiç bir madde bulundurmuyor. Tatlandırıcı yok şeker kesinlikle yok!

Bu vitamin hapını 10 yılı aşkındır aralıklarla ihtiyac hissettiğimde kullandım. Defalarca doktoruma danıştım sadece dozu aşmadığım düzenli olarak kullandığımda yararlı bir destekleyici olduğunu öğrendim. Acaba bir yan etkisi varmıdır ? Ben hiç görmedim duymadım.. Ancak bende söyle bir etki yapıyor eğer aç karnına yada biraz aç iken alırsam direk kusturuyor.. Denemenizi önermem o yüzden kesinlikle tok karnına almanızı öneriyorum.

New York’ta bir eczanede yahudi satış elemanına bu ilaci alırken danışmıştım. Çünkü kısıtlı bilgi ortalıkta herkes kafasına göre bir doz öneriyor.. “Bu ilac ne dozda ve ne zaman kullanılmalı?

Sorusuna cevap olarak;
Kışın kullanılması gerektiğini Yaz ayında ihtiyac halinde kullanılmasının iyi olduğunu ilacin aynı zaman da enerji verdiğini bağışıklık sistemini destekleyip güçlendirdiğini ve kışın daha yaygın olan bulaşıcı hastalıklardan korunmak için alınabilecek en sağlıklı vitamin hapı olduğunu öğrenmiştim.

Doz olarak ise yukarıda resmi sitesinin paylasimini koydum ancak ben, Yahudi satiş yetkilisinden halsiz hissettiğimde sabah öğle akşam yemekten sonra 1 adet. Eğer çevremde grip gibi bulaşıcı hastalıklara sahip kişiler olduğunda gripleri geçene kadar ortalama 1 hafta boyunca korunmak için sabah 1 akşam 1 alıp bağışıklık sistemimi desteklememin doğru olacağını söylemişti. Bende harfiyen yıllardır bu kurala uydum ve uzun süre gripten uzak durduğumu söyleyebilirim.

Eğer vitamin hapı gibi destekleyici bir şeyler ariyorsanız! Bu hapı almanızı öneriyorum!

Hapı solgarin resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. Aşağıda link veriyorum!

Web Sitesinde ürünü incelemek için TIKLAYIN