Takipte et
Trendler

Gezi Rehberi

7.0
Proje yönetim sistemi; Diciwork
diciwork proje yönetimi
İnceleme

Proje yönetim sistemi; Diciwork 

Merhaba,

Bu yazımda size diciwork adlı proje yönetim sistemi hakkında paylaşımda bulunacağım.

Bir çok kurumsal veya kişisel kullanıcının proje yönetimi esnasında yaşadığı sıkıntılar malum. İşi yönetmekte zorlanmalar, Aşırı yogun projelerde kaçırılan iş talepleri veya deadline’lara uyumsuzluk bir çok projenin durumunu içinden çıkılmaz bir hale sokuyor.

Bu işlerinizi kolaylıyacak çok basit bir arayüze sahip basit, kullanımı kolay diciwork’ten size bahsetmek isterim. Diciwork bir diciwall ürünüdür. Projelerinizi remote olarak yönetmenizde biçilmiş kaftandır.

Diciwork Özellikler

Diciwork 30 günlük bir denem sürümüyle hizmet veriyor. Burada en çok ilgimi çeken 2 yapı var Bunlardan birincisi
1 – Tamamen yerli malı ve veriyi google drive yada amazon gibi dışarıya bazen monday vb yazılımlardan degil. Veri tamamen Türk telekom sunucularında barındırıyor. Buda verimizin dışarıya çıkmadığının göstergesi bu gerçekten uzun vadede çok kıymetli olduğunu düşünüyorum.
2 – Diciwork sistem içerisinde video konferans yapısının olması. Zoom gibi uygulamalara mecbur kalmadan kendi içerisinde video konferans yapmanıza olanacak sağlıyor. Bence çok iyi.

3 – Proje Detaylı rapor verebiliyor. Hangi kullanıcı kaç tane iş talebine cevap vermiş. Kaç tanesini çözümlemiş veya Tüm projede kaç tane yazı yazılmış mesaj atılmışa kadar raporlayıp aylara ve projelere göre kıyaslama yapabiliyor.

Diciwork Fiyatlama

Diciwork Pro ve Diciwork Kurumsal olarak iki paket halinde satışta.

Paket Detaylarını şu şekilde

Diciwork Paket Karşılaştırma

Yetkililerle yaptığım konuşmada çok yakında zamanda mobil uygulamalarının hem IOS hemde Android store’da yer alacaklarını belirtiyorlar.

Proje yönetimi ile ilgileniyorsanız. Bir göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyorum.

diciwork.com

7.0
Score

Pros

  • Türk mühendisler tarafından yazılmış
  • Veriyi Tükiye içerisindeki sunucularda tutuyor
  • Detaylı Raporlama yapabiliyor olması
  • Video Konfesrans Özelligi var
  • Group Chat Özelliği var
  • Proje içi Chat var
  • Detaylı Takvim Özelliği var
  • Proje içi satın alma var

Cons

  • Mobil Uygulaması yok
  • Masaüstü Uygulaması yok

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /home/kmbt8rhyl0th/evishayat.com/wp-content/themes/gillion/inc/helpers_blog.php on line 708

Final Verdict

Bana göre diciwork gerçekten mudaillerine göre Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olması tercih sebebidir. Ek olarak tüm verinin ülkede tutuluyor olması harika. Sadece web üzerinden erişiliyor olması biraz hayal kırıklığı yarattı bende ancak ürünün yeni olması ve arz talebe bağlıyorum. Başarılar Diciwall.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *

2022 Tüm Hakları Saklıdır. Geliştirici  : Alas Yazılım Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri