Takipte et
Trendler

Gezi Rehberi

9.0
DataFast
data topla
İnceleme

DataFast 

Merhaba,

Bu yazımda zen yazılım tarafından üretilmiş yine yerli yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş Data toplama nam-ı diyar big data collection ile ilgili bir yazılımı tanıtacağım.

Kısaca özetlemek gerekirse ;

Firmamız sektörel ve lokasyon bazında işletmelerin detaylı DATA bilgilerini toplar. Size bunları çeşitli dökümanlarla bilgisayarınıza kaydetmenizi kolay arşivlemenize olanak tanır.

Örneğin sigorta firmanız var ve hedefiniz araba galerileri bulunduğunu lokasyon il,ilçe,köy bazında google arama rahatlığında bir arama yaptırıp firmaların isim telefon adres kordinat bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Bu listeyi excel formatında çıktı olarak alabiliyorsunuz.

PAKETLER

Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz
Görsele tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz

Yeni üye olanlara 15 kredi veriyor buda ortalama 20 arama sonucuna denk gelmekte.

Yukarıda da belirtiğim gibi çok stabil çalışan bir arayüzü var. Lokal bazda yada istediğiniz lokasyonda profesyonelce arama yapabiliyor.

9.0
Score

Pros

  • Local bazda arama yapabiliyor
  • Ücretsiz 20 arama hakkı veriyor
  • Türkçe arayüze sahip
  • Excel veya PDF olarak çıktı alabiliyor
  • Mobil uyumlu arayüze sahip

Cons

  • Mobil uygulaması yok

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /home/kmbt8rhyl0th/evishayat.com/wp-content/themes/gillion/inc/helpers_blog.php on line 708

Final Verdict

Reklam şirketleri için biçilmiş kaftan. Daha fazla kitleye ulaşmak istiyorsanız datafast yazılımı işinizi rahatlıkla görecektir.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *

2022 Tüm Hakları Saklıdır. Geliştirici  : Alas Yazılım Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri